Bebes István főkonzul ünnepi beszéde után felolvasásra került Orbán Viktor miniszterelnök határon túli magyaroknak címzett március 15-i köszöntője. Az est során nagy sikerű koncertet adott Mitzinger Ilona zongoraművész és Sipos Marianna operaénekesnő. A rendezvényt fogadás zárta.
Köszönjük minden közreműködőnek és kedves vendégeinknek, hogy közösen ünnepelhettük történelmünk ezen kiemelkedő pillanatait.
Tisztelet a bátraknak!





